بندر پرواز آمریکا ممنوعیت آمریکایی خطوط هوایی

بندر: پرواز آمریکا ممنوعیت آمریکایی خطوط هوایی الکترونیکی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی یک متهم زیر ۱۸ سال ، ملاقات با ۴۰ نفر از بازداشت‌شدگان دی‎ماه همدان

نائب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از ملاقات خود با بازداشت ‌شدگان حوادث اخیر استان همدان خبر و گفت: بعضی از زندانیان در مورد تاخیر در پیگیری به پرونده‌ها مبا

یک متهم زیر ۱۸ سال ، ملاقات با ۴۰ نفر از بازداشت‌شدگان دی‎ماه همدان

ملاقات با ۴۰ نفر از بازداشت شدگان دی‎ماه همدان/ یک متهم زیر ۱۸ سال

عبارات مهم : زندان

نائب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از ملاقات خود با بازداشت شدگان حوادث اخیر استان همدان خبر و گفت: بعضی از زندانیان در مورد تاخیر در پیگیری به پرونده ها مباحثی را مطرح کرده و خواستار این بودند که وثیقه های آنها پذیرفته شده است و قرارهای بازداشت ارزش تبدیل شود. این پرسشها را از طریق مسئولان قضایی مربوطه پیگیری می کنیم.

محمد کاظمی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایلنا با اشاره به دیدار چندی پیش خود از زندان همدان و محل نگهداری بازداشت شدگان اعتراض های دیماه اعلام کرد: در جهت برنامه دیدار از زندان ها که از سوی کمیسیون قضایی و همچنین جمعی از نمایندگان دنبال می شود اخیرا از زندان همدان دیدار کرده و با تعدادی از بازداشت شدگان در اعتراض های دهه نخست دیماه امسال ملاقات کردم.

وی افزود: خوشبختانه اوضاع عمومی زندان مطلوب بود و مسئله خاصی احساس نمی شد و همه از اوضاع راضی بودند.

یک متهم زیر ۱۸ سال ، ملاقات با ۴۰ نفر از بازداشت‌شدگان دی‎ماه همدان

نماینده اصلاح طلب مردم ملایر در مجلس در عین حال خاطرنشان کرد: بعضی از زندانیان در مورد تاخیر در پیگیری به پرونده ها مباحثی را مطرح کرده و خواستار این بودند که وثیقه های آنها پذیرفته شده است و قرارهای بازداشت ارزش تبدیل شود که این پرسشها را از طریق مسئولان قضایی مربوطه پیگیری می کنیم.

نائب مدیر کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس در پاسخ به سوالی در مورد تعداد بازداشت شدگان در اعتراض های اخیر در همدان گفت: تعداد متهمان حاضر در این زندان حدود ۴۰ نفر بودند که البته این ۴۰ نفر مشمول بر تمامی متهمان استان همدان می شد.

نائب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از ملاقات خود با بازداشت ‌شدگان حوادث اخیر استان همدان خبر و گفت: بعضی از زندانیان در مورد تاخیر در پیگیری به پرونده‌ها مبا

وی در ادامه به پرونده یکی از متهمان نوجوان اشاره کرد و گفت: این فرد نوجوان متهم بود که پرچم را پایین آورده است و این در حالی است که بنا بر قانون مجازات اسلامی اگر یک فرد زیر ۱۸ سال مرتکب عمل مجرمانه شود تنها در صورتی عمل او مجرمانه تشخیص داده می شود که فرد نسبت به آن عمل آگاه باشد و با توضیحاتی که پیش از این شنیده بودند و در جریان ملاقات نیز از زبان خود این فرد شنیدم، به نظر می رسد بتوانیم این مساله را در پرونده اش لحاظ کنیم.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در پاسخ به سوالی در مورد محل نگهداری این متهم زیر ۱۸ سال گفت: این متهم در کانون اصلاح و تربیت و جدا از سایر بازداشت شدگان اعتراض های اخیر نگهداری می شد.

کاظمی در آخر در پاسخ به این پرسش که آیا قرار است دیدار از زندان هر منطقه به وسیله نمایندگان آن منطقه انجام شود، گفت: چنین قراری نیست و طبیعتا اگر ماموریتی باشد می توانیم از هر زندانی دیدار کنیم که البته فعلا بنایی جهت دیدار از سایر زندان ها نیست و تصمیم گیری در این رابطه بر عهده آقای ملک شاهی مدیر کمیسیون قضایی و حقوقی است.

یک متهم زیر ۱۸ سال ، ملاقات با ۴۰ نفر از بازداشت‌شدگان دی‎ماه همدان

واژه های کلیدی: زندان | همدان | پرونده | اعتراض | زندانی | بازداشت | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs